Kariera

Unimot Bitumen Sp. z o.o. wywodzi się z byłej Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. Od 2004 roku, realizujemy ideę innowacyjnego rozwoju w obszarze produkcji, handlu i dystrybucji wyrobów asfaltowych. W tym czasie stworzyliśmy zespół pracowników doskonale znających branżę drogową, wprowadziliśmy na rynek nowe produkty, stale polepszaliśmy naszą ofertę dla krajowych i międzynarodowych wykonawców branży drogowej. W 2022 r. Biznes Asfaltów został wydzielony z byłej Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. Zasadnicza produkcja i sprzedaż asfaltów oraz specyfików asfaltowych jest kontynuowana przez Unimot Bitumen sp. z o.o., który liczy około 100 pracowników zlokalizowanych w Zakładzie Produkcyjnym w Jaśle, Zakładzie Produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach oraz w Pionach Logistyki, Handlu czy w funkcjach wspierających biznes, które znajdują się głównie w Gdańsku.

Cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Wiemy, że najlepsze wyniki osiągane w jakiejkolwiek dziedzinie życia nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do rozwoju – dołącz do nas i zostań częścią firmy Unimot Bitumen Sp. z o.o.

Aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel regionalny

Rozwiń Zwiń

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • tworzenie ofert
  • kontakt z klientami
  • pozyskiwanie zamówień
  • reprezentowanie spółki w regionie południowo-zachodnim
  • współpraca z innymi działami spółki

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat
  • wiedza z zakresu sprzedaży B2B
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność
  • wiedza z zakresu budownictwa drogowego lub produktów ropopochodnych będzie dodatkowym atutem

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • umowa o pracę (pierwsza umowa o pracę na okres 12 miesięcy),
  • możliwość otrzymania premii rocznej, kwartalnej nagrody motywacyjnej oraz nagrody specjalnej,
  • możliwość otrzymania premii miesięcznej zależnej od stopnia realizacji celów sprzedażowych,
  • ciekawą merytorycznie pracę w zespole specjalistów w swoich dziedzinach,
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    • opieka medyczna i dentystyczna,
    • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
    • ubezpieczenie grupowe na życie wraz z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę,
    • możliwość uczestnictwa w dodatkowym ubezpieczeniu grupowym na życie,
    • możliwość zakupu karty sportowej.

ZASADY APLIKOWANIA

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) wraz na adres e-mail hr.bitumen@unimot.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.