Składanie zamówień

UNIMOT Bitumen Sp. z o.o. cały czas udoskonala kanały zamawiania asfaltu i dostosowuje je do Państwa wygody i potrzeb. Z myślą o komforcie, udostępniliśmy dwie metody składania zamówień, które sprawią, że proces będzie szybki, łatwy i wygodny. Chcemy zapewnić Państwu pełną swobodę wyboru, dlatego oferujemy mozliwość składania zamówień w sposób najbardziej dogodny dla Państwa. Bez względu na to, czy preferują Państwo bezpośredni kontakt telefoniczny z przestawicielem handlowym czy komunikację e-mailową, jesteśmy gotowi obsłużyć Państwa zamówienie.

Składanie zamówień

E-mail

Zamówienie można złożyć korzystając poczty elektronicznej wysyłając maila na adres bitumen@unimotbitumen.pl dołączając uzupełniony i podpisany Formularz zamówienia dostawy, który można pobrać poniżej.

Pobierz formularz

Przedstawiciel

W celu złożenia zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Nasi wykwalifikowani przedstawiciele są dostępni oraz gotowi aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Aby skontaktować się z naszymi przedstawicielami, proszę przejść do zakładki "kontakt".

Kontakt