Formularz do zamawiania próbek asfaltu

W Unimot Bitumen Sp. z o.o. zapewniamy Państwu wygodną i szybką opcję zamawiania próbek naszych asfaltów. Jesteśmy przekonani, że kluczowym elementem w podejmowaniu decyzji dotyczących projektów drogowych czy infrastrukturalnych jest możliwość zapoznania się z naszymi produktami i oceny ich jakości.

Korzystając z naszego formularza do zamawiania próbek asfaltu, możecie Państwo bezproblemowo zgłosić swoje zapotrzebowanie. Proces jest prosty i intuicyjny, co pozwala zaoszczędzić czas i minimalizuje ryzyko pomyłek.

    Pokaż więcej

    ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności